• Latvian
  • English
  • Russian

Ltd. "FLO-TEX"


Phone: 371 2958-27-44
Phone: 371 2683-89-59
e-mail : flo-tex@inbox.lv
Office : Brīvības gatve 214b-500
Legal address: Rīga, Tapešu iela 25-53 , LV-1083
PVN reģ. LV40103241530

Noderīgas saites

There are no translations available.

 

Daži ieteikumi efektīvam darbam ar Dorocutters

Ieplānojiet pļaušanu tā, lai vējš ir Jūsu sabiedrotais. Izvēlieties dienas, kad vējš pūš uz krastu. Izpļaujiet brīvu joslu sākot no krasta. Kad pļausiet, izmantojiet grābekli un novirziet niedres uz izpļauto joslu. Vējš palīdzēs niedres aizpūst krastā. Vienmēr savāciet nopļautos augus. Ja atstāsiet tos ūdenī, tie var iesakņoties. Niedru ilgstoša atstāsana ūdenī negatīvi ietekmē augu un dzīvnieku valsti. Lai iznīcinātu vai samazinātu ūdensaugu daudzumu, tie jāpļauj regulāri. Vislabākos rezultātus var gūt un ūdens augus iznīcināt, ja tiem neļauj izaugt virs ūdens virsmas. Rezultāti atkarīgi no augu sugas. Dorocutters niedru pļāvēji pļauj visa veida ūdens augus.

 

Dorocutter Wasse

The Dorocutter Wasse ir mazākais niedru pļāvejs ar benzīna dzinēju. Wasse ir noderīgs mazu ūdenskrātuvju un dažādu ūdens sistēmu uzturēsanai. Pļaušanas dziļumu, asmens manevrēsanu, dzinēja iedarbināšanu un apturēsanu un tml. darbības var veikt no vadītāja sēdvietas. Vieglā konstrukcija atvieglo transportēšanu un uzstādīšanu. Standarta amortizators. Niedru grābekli pārdod atsevišķi.

 

Dorocutter Klippo

The Dorocutter Klippo ir vidējās klases mašīna. Visus manevrus Klippo var veikt no vadītāja sēdvietas, piemēram, darbības dziļumā un asmens pārvietošanu. Asmens leņķi var iestatīt ūdensaugu vāla pļaušanai un pļaušanai pie krasta zonas. Klippo ir aprīkots ar amortizatoriem, un tā rāmis ir pieregulējams dažadiem laivu platumiem. Plastmasas spaiņi kalpo kā balasts. Rāmis ir piestiprināts margapmalei ar skavām.

 

Dorocutter Hymo

The Dorocutter Hymo ir mūsu iekārta ūdens augu pļaušanai dziļumā. Kā enerģijas avots tiek izmantota hidrauliskā iekārta Hyddo 200, kā rezultātā mašīna ir ļoti uzticama. Dorocutter Hymo piegādā komplektācijā ar hidraulisko sistēmu. Standarta amortizators.

 

Dorocutter Mod 3070

Dorocutter Mod 3070 ir lielākais niedru pļāvējs motorlaivām. Hidrauliskā piedziņa padara drošu iekārtas vadāmību. Mašīna ir piemērota liela apjoma darbiem. 6 zs dzinējs darbina pļaušanas ierīci.

Dorocutter Mod 3070 tiek piegādāts komplektā ar rāmjiem, vinču, hidraulisko iekārtu (Hyddo 200) un pļaušanas ierīci, kuras darba platums ir 3 metri. Nomaināmi asmeņi ar dažādu darba platumu - 2 un 4 metri. Atsperu amortizators. Konstrukcija ļauj asmenim pārvietoties uz sāniem un atpakaļ.

Tehniskie dati

Modelis Dzinējs Piedziņa Darba platums Pļaušanas dziļums Pretkorozinas aizsardzība Pļaušanas ātrums Amortizators Svars
3070 Hyddo 200 Hidrauliskais motors 3.07 m 0.8 m

Galvaniz/Cinka pārklāj.

0-70 m/min 110 kg, ieskaitot hidraul. ierīci
Hymo Hyddo 200 Hidrauliskais motors 1.5 m 1.1 m Cinka pārklājums 0-70 m/min 75 kg, ieskaitot hidr. ierīci
Klippo

B&S 3.5zs četru taktu dzinējs

Ķīļsiksna stāvokļi - 4 1.5 m 0.5 m Cinka pārklājums 0-70 m/min 60 kg
Wasse

B&S 3.5zs četru taktu dzinējs

Ķīļsiksna  stāvokļi - 4 1 m 0.3 m Cinka pārklājums 0-70 m/min 45 kg

Hyddo 200 B&S 6 zs 4 taktu Hidrauliskais sūknis Alumīnijs 45 kg